...animal forum...forum o zivotinjama...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...forum o zivotinjama...za ljubitelje zivotinja..naucite nesto...zabavite se..uzivajte...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 cA0..:)))....(sibirski samojed)

Ići dole 
AutorPoruka
makky2
~Novi clan~
~Novi clan~



Broj poruka : 1
Godina : 29
Datum upisa : 07.06.2010

cA0..:)))....(sibirski samojed) Empty
PočaljiNaslov: cA0..:)))....(sibirski samojed)   cA0..:)))....(sibirski samojed) Icon_minitime7th Juni 2010, 23:07

Ca0!!!:)))).....Paaa da p0cnem...;)..Zowem se Masha i iz Crne Gore sam! Obozavam zivotinje i saswiim slucajno sam pronasla owaj forum! Veoma dugo zelim da kupim sibirskog samojeda mada moji misle da je labrador mnogo zahvalniji!:(((((....w0ljela bih da ih ubjedim da je sibirski samojed idealan mada ne znam da li je miran i da li bi patio u stanu! Stan nam je prilicno veliki i u nasoj zgradi wec ima oko 5-6 pasa tako da ne bi bio usamljen, a i imao bi dovoljno mjesta da seta ispred zgrade.Ipak zivim u glavnom gradu tako da ne znam da li je to dobro za njega i da li bi izdrzao!!!Mada veoma cesto idemo na selo i planinu.
Pa bih htjela da pitam, da li mu gode putovanja?
Da li je miran?

Moze li da zivi u gradu, a i u stanu?
Koliko je zahtjevan?

Do koje visine raste?
Koliko zivi i smetaju li mu velike vrucine koje u Podgorici dostizu kada je veoma toplo cak i 45stepeni(mada u to doba bi smo vjerovatno bili na moru ili planini)???

Unaprijed hvala...:))))***
thanks!! tnx! ytrtre
Nazad na vrh Ići dole
 
cA0..:)))....(sibirski samojed)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sibirski haskiji

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...animal forum...forum o zivotinjama... :: *Welcome animals lovers* :: ~Welcome~-
Skoči na: