...animal forum...forum o zivotinjama...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


...forum o zivotinjama...za ljubitelje zivotinja..naucite nesto...zabavite se..uzivajte...
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Nesto vise o nama

Ići dole 
+3
Darky
Wicky
~ SaNdRa x KrIs ~B.F.F~
7 posters
AutorPoruka
~ SaNdRa x KrIs ~B.F.F~
~ ANIMALS FOREVER ~
~ ANIMALS FOREVER ~
~ SaNdRa x KrIs ~B.F.F~


Ženski
Broj poruka : 638
Godina : 28
~Lokacija~ : ~In animal world~
Datum upisa : 12.09.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime2nd Oktobar 2008, 15:51

Napisite nesto vise o vama.
Ja imam dosta mana,na primer,jako sam nestrpljiva i pricam kao da sam progutala mikrofon.Jednostavno se derem u bukvalnom smislu.
Kad se smejem,ja se smejem kao debil,a ako me neko prekine ja dreknem na njega:
"STA ME PREKIDAS,VIDIS DA PRICAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
kada idem u kupovinu spisak namirnica je obicno ovakav (precrtano-kupljeno)

jaja cips
hleb coca-cola
salama cokoladice
jogurt sprite
voda cd
sok casopisi
sir

vidite da volim te gricklice
mrzim kad treba da kupujem odecu,nisam ja tip za modu...
MRZIM one devojcice koje nse sepure dok hodaju,dodje mi da ih zadavim!!!!!!!!!!!!!!! grrrr
nisam nesto preterano stidljiva
volim odbojku
mrzim VII-2
brzo gubim zivce
nikad mi nije dosadno
volim da crtam i pravim stvarcice
ne volim mnogo da se lickam
OBOZAVAM slatkise i neko me zove Sandra prase kad krenem da tamanim hranu hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Wicky
~ ANIMALS FOREVER ~
~ ANIMALS FOREVER ~
Wicky


Ženski
Broj poruka : 992
Godina : 29
~Lokacija~ : Tamo...i ovamo...:)
Datum upisa : 13.09.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime2nd Oktobar 2008, 22:00

Mrzish VII2??
JA SAM VII2 hahaha
...
Evo o meni
ja sam jedna lujka...volim da se smejem...volim da ludim, da se gubim :):):) hahaha
volim da dobacujem na chasovima, naravno, samo duhovito i kulturno :P
I volim sebe ovakva kakva sam, shta god drugi rekli
volim geos i engleski
mrzim metu i hemiju
volim da pricham engleski sa drugaricom, volim da sam na netu
obozhavam da grickam neshto...kao Sandra hahaha
i tako...
volim da zhivim zhivot, sve u svemu...
uzhivam.,...lepo mi je
:):):)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.MojaMalenkost.piczo.com
Darky
Admin
Admin
Darky


Ženski
Broj poruka : 814
Godina : 27
~Lokacija~ : Negdje gdje se vole zivotinje...
..swikica... : Nesto vise o nama 858526tqdbrll7mr
Datum upisa : 12.09.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime8th Oktobar 2008, 00:55

Ovako...Kao osoba sam dobra...Prava sam prijateljica..nikad ne izdajem tajne..Volim svoje prijatelje..Obozavam se smijati bez razloga...Mrzim ku?e iz A razreda...Hm...Sta jos..Mrzim kad mi netko soli pamet...A pogotovo ako je to na forumu...Odma pocinje swadja!Nadimak mi je Jagodica Bobica! Nesto vise o nama Lol Ima jedan u razredu koji me pod informatikom toliko uhvati za gu?icu da ne mogu sjedit..Jao..A ne voli mene nego moju prijateljicu..Sta jos..Ah da..Imam kratak fitilj...Obozavam odbojku...Cesto visim po cjele dane na netu..Jer mi je dosadno..A prijatelja nigdje...=(...Volim i prijateljice na Forumu i jako mi je zao Nece...=(...Imam simpatiju debila mog...To je valjda to..E da...Volim grickati slatkise i ostalo..
Nazad na vrh Ići dole
KIkI :)
~Novi clan~
~Novi clan~



Ženski
Broj poruka : 7
Godina : 28
~Lokacija~ : Negde daleko... Van ovog surovog sveta
Datum upisa : 08.10.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime8th Oktobar 2008, 01:05

U sustini dobra devojcica koja jako voli svoje prijatelje i nikada ali nikada nece odati tajnu koju joj je izrekla najbolja drugarica. Malo -vise- brzopleta i to mi je najveca mana. Volim svoje prijatelje i u stanju sam za njih uraditi sve. Nisam "moderni" tip, ne volim kupovanje krpica, obicno me mrzi da se mucim sa tim maca . Inace ponosna sam ucenica VII2 u nasoj skoli i moram priznati da me malo nerviraju decaci iz mog odeljenja (ne svi). Cesto sam na netu (kad nisam zauzeta oko skole) i dopisujem se sa prijateljima i pisem na forumima...
Nazad na vrh Ići dole
http://starland.freehostia.com
~ KrIsS x SaNdRa ~B.F.F~
~Volis zhivotinje~
~Volis zhivotinje~
~ KrIsS x SaNdRa ~B.F.F~


Ženski
Broj poruka : 203
Godina : 28
Datum upisa : 12.09.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime11th Oktobar 2008, 15:19

jaoo ja bih mogla da pisem roman o sebi
evo sta mi kazu oni koji me najbolje poznaju

kazu da sam dosta looda blesava opicena, uvek volim da zasmejavam, brbljam 500 na sat xD.... nekada umem da budem bucna totalna brbljivica i glavni klovn u drustvu a nekada potpuno smirena i tiha... zavisi od raspolozenja.... inace emo sam ali izgledam kao emo u dusi nisam.... oblacim se kao skejterka ili emo-punk a nekada se obudem normalno kad mi nije ni do pravljenja frizure i stavljanja kreona i tih stvari... mislim da sam mnogo dobra drugarica i to mi i mnogi kazu ... nikada nisam odala neciju tajnu niti cu.... jer meni nekad i ne mora neko da naglasava da nesto ne kazem nekom drugom jer nisam tracara,... najvise mrzim traceve i tracare.... mrzim jednu devojcicu iz mog odeljenja koja je tracara... i jos neke.... obozavam muziku, skoro sve osim narodnjaka i folka, opere jazz-a klasicne muzike, ali sam rockerka u dusi... obozavam zivotinje i uvek ih stitim... prekjuce sam se potukla sa drugom zato sto je maltretirao jednu zivotinju i jos sam u nevolji zbog toga... inace ne volim da se tucem i svadjam i to izbegavam ali kada mi neko dira porodicu, prijatelje, muziku i zivotinje tu poludim i mogu da udjem u tucu i svadju bez ikakvih problema i straha.... tada ne razmisljam o posledicama... eto trenutno nisam zaljubljena.... pa mislim da je to to xD
a da i veliki sam obozavalac japana, japanske kulture i najvise MANGE!!!!!!! znaci to je jedna od glavnih razloga za sta zivim.... i obozavam da crtam naravno u manga stilu... naruto mi je omiljen ^_^... pa eto ...xD
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbdforeverthebest.niceboard.net i www.avrillavigne.fo
Wicky
~ ANIMALS FOREVER ~
~ ANIMALS FOREVER ~
Wicky


Ženski
Broj poruka : 992
Godina : 29
~Lokacija~ : Tamo...i ovamo...:)
Datum upisa : 13.09.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime12th Oktobar 2008, 11:55

fino...:):):)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.MojaMalenkost.piczo.com
xxxanimalsxxx
~Zivotinje su tvoji prijatelji~
~Zivotinje su tvoji prijatelji~
xxxanimalsxxx


Ženski
Broj poruka : 119
Godina : 28
~Lokacija~ : panchewo
Datum upisa : 17.09.2008

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue10000000/10000000Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (10000000/10000000)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime14th Oktobar 2008, 19:36

ono kao obozhawam dobre zhurke,stalno se gubim i strashno me zhiwcira kad mi neko kazhe da sam fuxa ili da imam kreshtaw glas.obozhawam da se smejem bolje recheno cepam nikad u zhiwotu nebi se farbala u plawu jer stalno kad neko neshto odwali ja kazhem koja si ti plawusha a tako zowem i osobe koje me nerwiraju,narawno i ja chesto neshto odwalim ali to je stwarno smeshno.naj frendice su mi bojana i bilja a ima i dosta onih sooper osoba np.nina,sandra........osobe koje mrzim je wiktorija i sashka dangubic to nina dobro zna,mrzim VII5......................od serija obozhawam SERANOWE,REBELDE,OCAJNE DOMOCICE,i imam 3 mace i jedno kuche nekog ......imam mladjeg brata i zamalo da zaborawim naj drugowi su mi MIKI koga obozhawam,RASHA i BOGDAN................SWI KOJI ME UPOZNAJU MISLE DA SAM LOOOOODACHA...........OMILJENA BOJA MI JE ZELENA I CRNA OD MUZIKE SLUSHAM REP I POP, MRZIM NARODNJAKE.OD POLITICHARA WOLIM ZORANA DJINDJICA I BORISA TADICA..SWADJAM SE SA NASTAWNICIMA,TRENUTNO NEMAM DECHKA.....AAAAAAA SHTO MRZIM SHLIHTARE(MOJ "DRUG"VLADA)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.rbd4everthebest.forumotion.net
Natsha
~Novi clan~
~Novi clan~
Natsha


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 29
~Lokacija~ : Zlatibor
Datum upisa : 18.01.2009

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime19th Januar 2009, 13:41

Darky ::
Ovako...Kao osoba sam dobra...Prava sam prijateljica..nikad ne izdajem tajne..Volim svoje prijatelje..Obozavam se smijati bez razloga...Mrzim ku?e iz A razreda...Hm...Sta jos..Mrzim kad mi netko soli pamet...A pogotovo ako je to na forumu...Odma pocinje swadja!Nadimak mi je Jagodica Bobica! Nesto vise o nama Lol Ima jedan u razredu koji me pod informatikom toliko uhvati za gu?icu da ne mogu sjedit..Jao..A ne voli mene nego moju prijateljicu..Sta jos..Ah da..Imam kratak fitilj...Obozavam odbojku...Cesto visim po cjele dane na netu..Jer mi je dosadno..A prijatelja nigdje...=(...Volim i prijateljice na Forumu i jako mi je zao Nece...=(...Imam simpatiju debila mog...To je valjda to..E da...Volim grickati slatkise i ostalo..


xaxa xD najjace! xD lol lmao
Ewo sad cu ja napisati za sebe... x)
Nazad na vrh Ići dole
Natsha
~Novi clan~
~Novi clan~
Natsha


Ženski
Broj poruka : 9
Godina : 29
~Lokacija~ : Zlatibor
Datum upisa : 18.01.2009

EdiT koLiko VOliS ZivotinjE?
Koliko Volis Zivotinje:
Nesto vise o nama Left_bar_bleue100/100Nesto vise o nama Empty_bar_bleue  (100/100)

Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime19th Januar 2009, 13:55

'Wako....Ja isto mnooogo wolim da se gubim i nikad ne znam shta pricam..! xD <<<i narawno stalno stawljam owe smilleye i znake,tako da...ne cudite se! xD<<< ...Mnooogo woim swoje prijatelje i swe sa foruma sem pojedinaca.... x) xexe Swi me zowu Natsha i gutaju slowo A...a u stwari je NATASHA! xD xaxaxa Obozawam dobre zurke,Cocktu,ziwotinje,crtanje,anime,mangu,....Obozawam Japan!(cak jedem onim shtapicima! xD) <3!!! +tu spadaju Anime & Manga! Love 4ever! ^^ <3!!! Omiljene Mange i anime su mi: Naruto,Death Note(Lawliet 4ever!!! <3!),Kamikaze Kaitou Jeanne,Mermaid Melody,Claymore,Hunter X Hunter(ustwari...owaj i nije toliko zaimljiw...),.....ima ih kosh dooosta!!!I da!Tu je i Cherry Juice! ^^ <3!!! ........onda....hhmmm...... Mnooogo wolim da se cepam bolje receno kidam od smexa!... xaxaxaxaxaxaxaxa xD widite???! xD ...........mrzim moje odeljenje jer je swaka druga tracara i kuja,a swaki drugi arogantan!........uhhh.....ostalo saznajte sami!!! xD xexe ne znam shta wishe da pishem!...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Nesto vise o nama Empty
PočaljiNaslov: Re: Nesto vise o nama   Nesto vise o nama Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Nesto vise o nama
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Psi koji vise nisu s nama...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
...animal forum...forum o zivotinjama... :: ~~~MI~~~ :: ~Mi~-
Skoči na: